Yabancı Müşteri Hizmetleri

- Ulaşım hizmeti
- Konaklama hizmeti
- Gayrimenkul satış işlemi
- Satış süreci ve satış sonrası resmi işlemler
- Oturma izni işlemleri
- Vatandaşlık hizmetleri
- Tapu hizmeti

Hizmet Sürecimiz

Yabancı müşterilerimizin yatırım sürecine uçtan uca destek oluyoruz.

1

Randevu Oluşturma

Sizin için en uygun tarih ve zaman aralığında randevunuzu oluşturuyoruz.

2

İsteklerinizin Alınması

Randevumuz sırasında isteklerinizi detaylıca dinliyor ve sizin için en uygun planlamayı yapmaya başlıyoruz.

3

Türkiye'ye geliş ve Konaklama

Türkiye'ye geliş işlemleriniz için danışmanlık ve destek sağlıyor, konaklamanız için çözüm sunuyoruz.

4

RE/MAX My Ofis'e geliş

Ofisimizin benzersiz atmosferinde size ailemize hoşgeldiniz diyoruz.

5

Sunum ve İsteklerinizin Tekrar Gözden Geçirilmesi

Size kendimizi tanıtan sunumumuzu yapıyor ve sizin isteklerinizin üzerinden tekrar geçerek en doğru çözümleri geliştirmeye çalışıyoruz.

6

İzmir'in Tanıtımı

Türkiye'nin ve Akdeniz'in incisi İzmir'in yatırımcı bakış açısıyla nasıl fırsatlar barındırdığını ve tüm diğer özelliklerini size tanıtıyoruz.

7

Bütçe Planlaması -  Uygun Gayrimenkul Sunumları

İstekleriniz doğrultusunda bütçe planlamamız ile yola çıkıyor ve portföyümüzdeki bütçenize en uygun gayrimenkullerin sunumunu gerçekleştiriyoruz.

8

Gayrimenkullerin Yerinde Gösterimi ve Karar

Size sunumunu yaptığımız gayrimenkullerin arasında olumlu görüş belirttiklerinizi ziyaret etmenizi sağlıyor ve yerinde gösterim yapıyoruz. En doğru kararı verebilmeniz için önerilerde bulunuyoruz.

9

Banka - Ödeme - Tapu ve Vatandaşlık İşlemleri

Siz kararınızı verdikten sonra, tüm banka, ödeme ve tapu işlemlerinizi takip ediyor ve ardından vatandaşlık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizi RE/MAX My Ofis ailesinin bir parçası olarak görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

   Türkiye hakkında bilmeniz gereken her şey...   

Türkiye'deki Yabancılar Kanunu

İnsan hakları ihlallerini önlemek için yabancılara yönelik bazı kurallar var. Bu bölüm, Türkiye'deki yasal bilgilerinize en iyi şekilde yardımcı olacak, Türkiye'deki yabancı vatandaşların kurallarına aşina olmanıza dair makaleler içermektedir.

Türkiye Pasaportu Almak

Yabancı uyruklular için vatandaşlık alma sürecini kolaylaştırmak ve Türkiye'de vatandaşlık kazanmanın birçok avantaja sahip olduğu gerçeğini göz önüne alarak, bu alandaki bilgilerinizi artırmak için bu bölümü okuyabilirsiniz.

Türkiye'de Gayrimenkul Almak

Kuşkusuz, herhangi bir yabancının Türkiye'de alması  gereken en önemli izinlerden biri oturma iznidir. Bu bağlamda, Türkiye'de oturma izmi alabilmeniz ve konut sahibi olabilmeniz için bilmeniz gerekenler hakkında bilgi veriyoruz. 

Türkiye'de YaşamakBu bölüm, Türkiye'deki çalışma koşullarını, yabancı uyrukluların çalışma kurallarını, çalışma izni alma ve oturma izni alma prosedürlerini tanımanıza yardımcı olacaktır.

Türkiye'de yatırım yapmak

Türkiye,  Gayrimenkul ve inşaat alanında gösterdiği büyüme ile dünyadaki yatırımcıların dikkatini çekmektedir.. Türkiye'ye yatırım yapmak ister misiniz? Eğer öyleyse bu bölümdeki makaleleri okuyun.

Türkiye'de Emlak Satın Almak


Bu bölümde, Türkiye'de mülk satın alma, yabancı uyruklular için gayrimenkul satın alma kuralları ve bu konudaki çözümlerin sunumu hakkında makaleler bulunmaktadır.

Bize ulaşın

Tecrübeli idari kadromuz ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızla, ihtiyacınıza uygun çözümleri tasarlıyoruz. Gelin tanışalım.

Fax

+90 232 465 18 47

Web

www.remaxmyofis.com

Email

info@remaxmyofis.com

İletişim Formu

قم بمتابعتنا